Teklif Al butonuna basarak mail ile teklif alabilirsiniz ya da whatsapp simgesine basarak whatssapp üzerinden teklif alabilirsiniz.

Makalede herhangi bir SEO optimizasyonu yapılmaz. Sadece özgün ve sizin seçtiğiniz konular üzerinde makaleleriniz yazılır. Daha kısa sürede teslim edilir.

Makaleleriniz SEO uyumlu ve özgün bir şekilde yazılır. Anahtar kelime yoğunluğu, SEO uyumlu alt başlıklar ve link inşası gibi SEO ayarlamaları yapılıp makale teslim edilir.

Makaleler bizim tarafımızdan hazırlanır, SEO optimizasyonu ve telifsiz görseller ile panel üzerinden İçerik Guru tarafından makaleleriniz yüklenir. WordPress Hizmetidir.

SEO UYUMLU TANITIM YAZISI

Backlink çalışmasının performansını artırmak için vereceğiniz tanıtım yazılarının kalitesi ve özgünlüğü önemlidir. SEO uyumlu ve özgün bir tanıtım yazısı tarafımızdan hazırlanır.

İÇERİK PAZARLAMASI

Son zamanların en büyük trendi olan içerik pazarlaması, internet satışlarını artırmak için tercih edilen bir pazarlama türüdür. İçerik pazarlaması ekibimiz tarafından yazılır.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Hepsiburada, N11, Trendyol ya da web sitenizde sattığınız ürünlerin açıklaması, SEO uyumlu ve özgün bir şekilde ekibimiz tarafından yazılmaktadır.

hakkında yazısı

İşletmenizin ya da sizin “Hakkında Yazısı” profesyonel bir şekilde İçerik Guru tarafından hazırlanır. Eklenecek bilgiler alındıktan sonra kısa sürede teslim edilir.

hizmet sayfası

İşletmenizin vermiş olduğu hizmeti tam olarak tanımlamak için verilen hizmettir. Yaptığınız işi iletmeniz yeterlidir. Ekibimiz tarafından profesyonel bir hizmet yazısı yazılır.

hABER YAZISI

Alanında uzman kişiler tarafından haber türüne ve tarzına uygun formatta içerikler üretilir. İçeriklerin SEO optimizasyonu yapılarak teslim edilir.

Örnek Makale Yazıları

Project Name
Project Name
Project Name
Project Name
Project Name
Project Name
trendyol

Trendyok

hepsiburada logo

Hepsiburada

VIOLET_logoo

Violet Pazarlama

alfarestorasyon

Alfa Restorasyon

resmievrak

Resmi Evrak

n11 logo

N11

sesam grup

Sesam Grup

paragonyayincilik

Paragon Yayıncılık

SEO Uyumlu Makale Yazarlığı

NEDEN BİZ?

Birçok metin yazarı ve ajanstan farklı web sitelerimiz için birden fazla makale satın aldık. Bu makale çalışmalarının eksilerini artılarını çıkartarak rapor hazırladık ve üzerine ekleyerek kendi çalışmalarımızı yapmaya başladık. Yazdığımız yazıları sizler kadar önemseyerek yazıyoruz. Önceliğimiz her zaman sizleri memnun etmek. Diğer ajanslardan farklı olarak yazılarımızı yazarken sizinle bilgi paylaşımı ve fikir alışverişi yapıyoruz. Amacımız sadece istediğiniz hizmeti yerine getirmek değil sizlere beklentinizden fazlasını sunabilmek.

MAKALELERİN TESLİMAT SÜRESİ

Öncelikli hedefimiz gününde teslim etmektir.

Ancak daha sağlıklı sonuç almak için alıcının

onayı dahilinde erteyebiliyoruz. İçeriklerin

kalitesine önem verdiğimiz için içimize sinen

bir iş çıkmazsa düzeltirmesi gerekir. Teslimatta

1-2 iş günü gecikebilir.SEO Uyumlu Metin Yazarlığı

Sık Sorulan Sorular

İade var mı?

Önceliğimiz sizin memnun olması ve bu sebeple ödeme almadan önce size demo yolluyoruz. Beğendiğiniz takdirde ödeme alıyoruz. Sizin bilginiz haricinde geciken siparişlerin iadesini koşulsuz gerçekleştiriyoruz.

Yazar alımları var mı?

Diğer ajanslardan farklı olarak yazar ağımızı çok geniş tutmayı tercih etmiyoruz. Sadece alanına hakim ve fark yaratan yazarlar ile çalışıyoruz. Fark yaratacağına inanan yazarlar mail yoluyla bize ulaşabilirler.

Referans ve referans yazıları görebilir miyim?

Web sitemizde aradığınız tüm referansları ve referans yazılarımızı bulabilirsiniz. Ya da blog sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Makale fiyatları ne kadar?
Standart makale ücreti 100 kelimesi 2,50 ₺ ‘dir. Ancak seçilen pakete ve verilen konuya değişebilmektedir. Bu sebeple teklif almanız daha sağlıklı olacaktır. 


%d blogcu bunu beğendi: