instagram reklam kampanyası

Google Ads Nedir?

Google Ads Nedir ? , Google’ın çevrim içi reklamcılık programıdır. Google Ads aracılığıyla, insanlara tam olarak sunduğunuz ürün ve hizmetleri ulaştırmak için çevrim içi reklamlar oluşturabilirsiniz.

google ads nedir
google ads

Google Ads Ne işe Yarar?

Google Ads Ne işe Yarar ? İşletmenizi tanıtmak, ürün veya hizmet satmanıza yardımcı olmak, farkındalığı artırmak ve web sitenize gelen trafiği artırmak için kullanabileceğiniz bir üründür.
Google Ads hesapları çevrim içi olarak yönetilir, böylece reklam metninizi, ayarlarınızı ve bütçenizi istediğiniz zaman oluşturabilir ve değiştirebilirsiniz.
Minimum harcama taahhüdü yoktur ve kendi bütçenizi belirleyip kontrol edersiniz. Reklamınızın nerede görüneceğini seçer, sizin için rahat bir bütçe belirler ve reklamınızın etkisini kolayca ölçersiniz.

Google Ads mi İnstagram mı? reklam kampanyanıza karar veremiyorsanız bu yazıya bakmanızı tavsiye ederim.

Categories:

2 Responses

    • Web sitenizin referansı iyiyse; başarılı, özgün ve kurallara uygun bir reklam kampanyası düzenlenirse herhangi bir sorun çıkmıyor. Fakat yeni başlayanlar için gerek sosyal medya reklam kampanyaları gerek google ads reklam kampanyaları oluştururken hatalar ile karşılaşılabiliyor. Bunun sonucunda kişiler reklam veremiyorlar ve bu hatayı tekrarladıkları takdirde ciddi sıkıntılara yol açabiliyor. Hesap engellenebiliyor, yada gölge hesaba dönüştürebiliyor vs gibi ciddi sorunlara yol açabilir. Bu sebeple dijital pazarlama reklam danışmanı ile reklam kampanyaları yapılması gerektiğini düşünüyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: